Zastanawiasz się, kim jesteśmy?

Czas się poznać!

Chwila Spokoju powstała po to, abyś w końcu mogła znaleźć chwilę dla siebie

O co chodzi?

Ile czasu zajmuje Ci znalezienie kreatywnych zabaw, które będą rozwijać Twoje dziecko? Zapewne kilka, jak nie kilkadziesiąt minut. A znalezienie potrzebnych do ich zrealizowania materiałów? To kolejne kilka lub kilkadziesiąt minut spędzonych na przeglądanie sklepów internetowych. A do tego jeszcze czas oczekiwania na przesyłkę. I tak w kółko…

Ale tak nie musi być! I więcej nie będzie.

Właśnie po to stworzyliśmy Chwilę Spokoju. Abyś mogła o tym zapomnieć i przeznaczyć ten czas na coś przyjemnego. Czy będzie to czas z książką, długa kąpiel lub więcej czasu z Twoim partnerem – Ty decydujesz!

Poznaj Benka i Zochę

To postaci, które pokochają Twoje dzieci… i Ty też! Benek to typowy rozrabiaka. Zawsze wszędzie go pełno, ale zawsze troszczy się o swoją młodszą siostrę. Zocha z kolei jest spokojna i trochę nieśmiała, ale zawsze chętna zabawy.

Gotowa na podróż pełną wrażeń?

Każdy zestaw poświęcony jest określonej tematyce. Możesz być pewna, że będzie ciekawie, kreatywnie i rozwijająco. W pudełku poza kartami pracy znajdziesz potrzebne do ich realizacji materiały i narzędzia. Pomyśleliśmy również o małej niespodziance!

Powiedz szczerze...

Chcesz poznać bliżej Benka i Zochę?

Nie ma na co czekać!

Wspólnie z Benkiem i Zochą zabierzemy Ciebie i Twoje dziecko na wieś.

Możesz mieć pewność, że Twoja pociecha będzie zachwycona i przy okazji rozwinie kreatywność, koordynację oko-ręka, sprawność manualną czy logiczne myślenie.

A Ty… zyskasz chwilę spokoju 🙂

Sprawdź, czy nadajemy na tych samych falach

Poznaj nasze wartości

Po pierwsze

JAKOŚĆ

Nasze produkty powstają wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić przyjemność oraz bezpieczeństwo ich używania.

Po drugie

ROZWÓJ

Dbamy o to, aby nasze produkty nie tylko dostarczały frajdy z ich używania, ale także zapewniały Twojemu dziecku odpowiedni rozwój.

Po trzecie

PASJA

Całym sercem angażujemy się w to, co tworzymy. Czerpiemy prawdziwą radość i energię do działania z efektów naszej pracy.

Po czwarte

OTWARTOŚĆ

Chwila spokoju powstała dla Was, dlatego jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i potrzeby. Uważasz, że coś można zrobić lepiej? Koniecznie daj nam znać!

Poznaj nas jeszcze bliżej.

Sprawdź nasz Instagram