Piękne inspiracje prezentowe dla dwulatka

Lubię dawać prezenty. Szczególnie takie, które są nie tylko praktyczne, ale i piękne. Wiem, że czasem niełatwo takie znaleźć, więc podrzucam Wam kreatywne inspiracje prezentowe dla dwulatka.

 

Lubię otaczać się ładnymi rzeczami. Obudziło się to we mnie podczas urządzania pokoju mojej córki. Chciałam żeby miała pokój dziecięcy, ale nie kiczowaty, delikatny i z klasą. Tak sobie myślę, że niewielkim kosztem udało mi się. Żeby nie popsuć efektu zaczęłam poszukiwania pięknych zabawek jakimi mogłabym obdarować Zośkę. Święta za pasem, a ciut ponad miesiąc po nich drugie urodziny.

Podrzucam Wam listę moich wyszukanych cudowności, z których każda ceniąca ładne rzeczy mama, znajdzie coś dla swojej pociechy 🙂

Książki

Oj, do książek mam dużą słabość. Jestem wielka fanką tych z wydawnictwa Dwie Siostry, ale i z innych trafiają się perełki. Szczególnie ubóstwiam te ilustrowane przez Emilię Dziubak. Zapewniam Cię, że nie będziesz się nudzić przy oglądaniu ich z dzieckiem, a co gorsza wciągną także Ciebie. I będziesz chciała więcej!

Słownik obrazkowy

Bardzo lubimy. Słownik inny niż wszystkie.

Czytamy też:

Seria Na Ulicy Czereśniowej
Rok w lesie
Koala nie pozwala
Seria Kicia Kocia

Mysi ogonek

Zosia ma w pokoju dwa plakaty z Mysiego Ogonka i uważam że to one nadają bajkowy charakter w pokoju. Zachwycam się wszystkim co pojawia się w tym sklepie.

Kuchnie drewniane

Poszukiwania kuchni dla Zosi okazało się nie lada wyzwaniem. Szukałam czegoś co będzie ładnym meblem, a jednocześnie atrakcyjną zabawką. W pracy obserwuję dzieci od 2 do 6 lat i widzę, że często bawią się taką kuchnią, wiec nie chciałam inwestować w coś mało ciekawego.

Zerknij ta te: Wondertoy, Tidlo, Ikea,

Zabawki  Janod

Cuda nad cudami! Skradły moje serce całkowicie i czasem tylko cena powstrzymuje mnie przed wykupieniem całego asortymentu. Siedzę i zachwycam się nimi tutaj.

Zabawki Djeco

Z Djeco mamy piramidkę, a teraz kuszą mnie puzzle. Artystyczne i piękne zabawki.


I jak, znalazłaś coś dla swojego malucha? Jeśli masz swoje hity koniecznie napisz w komentarzu 🙂 

Z uściskami

Asia ♡

 

  • Naprawdę przepiękne są prezenty, które polecasz 🙂 Niestety nie mam żadnego 2-latka na podorędziu 🙁

  • Agnieszka Adamowska

    Jakie piękne i mądre zabawki! Aż żałuję, że nie mam w okolicy dwulatka… Pozdrawiam

  • Ksiazki pod choinką to cudowny prezent! Trzeba tylko trafić w czytelnicze gusta. 🙂