O MNIE

Mam na imię Asia.
Na co dzień szukam inspiracji i celebruję codzienne życie. 

 

 

Pisanie jakoś zakorzeniło się we mnie. Uczepiło jak rzep psiego ogona i teraz piszę słowami, myślę i nawet czuję. Potem jestem zła, gdy nie zdążę zanotować zdań, które z taką czułością układałam w głowie.

Wiesz, że zawsze chciałam napisać książkę?

 

Niektórzy myślą, że to dziwne marzenie, a ja już jako 9 latka napisałam książkę o wielorybie. Posiada nawet ilustracje, a ja teraz trzymam ją w pomarańczowym pudle na dole regału jako dobry amulet.

Lubię uczyć się i doświadczać. Wiele lat spędziłam na nauce gry na fortepianie i skrzypcach, a także śpiewie. Muzyka ogarnęła całą moją rzeczywistość, a kiedy ukończyłam studia, runęła gładko na ziemię. Magister sztuki z dyrygentury chóralnej oraz animacji kultury brzmi interesująco, ale życie szybko sprowadziło mnie na ziemię pokazując mi co chcę robić, a co przyprawia mnie o frustracje. Teraz szukam, próbuję i zaczęłam lubić to poznawanie siebie.

To chcę Ci tutaj dać- inspiracje do pięknego życia i bycia sobą.

 

Minęło trochę czasu zanim zrozumiałam że moja wrażliwość, charakter i sposób na życie jest moją najlepszą unikalną cechą. Pozwolenie sobie na bycie sobą dodało mi wiatru w żagle i w końcu czuję, że płynę w dobrym kierunku.

 

Często budzę się o czwartej nad ranem. Odsłaniam okno i patrzę na opustoszałe ulice. Uśmiecham się do gasnących latarni, chłodnego chodnika i zaspanego nieba.
Wiem, że zaraz wstanie nowy dzień.