Instagram pełen inspiracji #1

Dziś kilka inspiracji, które jeśli kochacie przyrodę to zawładną Waszymi sercami. Fotograficzne konta z instagrama, które obserwuję to piękne zachody słońca, cudowne, dzikie krajobrazy, drewno i kwiaty. Mnie zatrzymują na chwilę oddech i sprawiają, że ciężko wrócić do rzeczywistości, a także pokazują, jak cudowny mamy otaczający nas świat.

Bardzo, bardzo długo broniłam się przed korzystaniem z instagrama. Miałam o nim jakieś dziwne, mylne wyobrażenie. Okazało się, że pod całą warstwą pierwszego wrażenia i mojego myślenia jest tam cała masa, po prostu ogrom, inspiracji fotograficznych! Nie wiem, dlaczego tak długo się broniłam, ale czuję, że instagram uzależnia. I to mocno! A teraz zobaczcie co wyszperałam w jego czeluściach.

JANNIKOBENHOFF – JANNIK OBENHOFF

Młody 16-letni twórca zdjęć zachwyca pięknymi ujęciami. Jeśli lubicie naturę i krajobrazy to warto, naprawdę warto.

Suspension bridge crossing w/ @theschilling

A post shared by Jannik Obenhoff (@jannikobenhoff) on

MRSOSTROVIA – PAULINA OSTROWSKA

Naturalne połączenia kolorów, drewno i spokój to jedne z cech, które zauważam na jej profilu. Inspiruje mnie już jakiś czas i bardzo często do niej zaglądam.

#zmiłościdonatury #dzikiezwierzęta Miesiąc temu zainstalowaliśmy obok domu dwie dodatkowe budki lęgowe. Zimą ustawiamy na ogrodzie trzy duże karmniki i w najmroźniejsze dni dbamy o to, by ptaszki miały co jeść. W tym roku mały S wyjątkowo zaangażował się w dokarmianie i obserwowanie zwierząt. Podczas chłodniejszych dni nie było dnia, żeby nie spędzał przynajmniej 15 minut na parapecie. Trzymał wtedy wielki atlas ptaków na kolanach i podpatrywał podczas jedzenia nowe gatunki ćwierków. Przed wyjściem do przedszkola z dumą rozkładał marchewki dla zajączków, a dla dzików kolby kukurydzy i co dzień doglądał ile ubyło. Teraz mamy etap nauki rozpoznawania gatunków po dźwiękach jakie wydają. Tak wiele jest w nim zachwytu i miłości do dzikich zwierząt 💛 uczymy się od siebie nawzajem 🙌🏻 • A te piękne akwarelowe ptaszki mam od @mysiogonek 🐭 i są autorstwa przezdolnej @kasiags 🖌 _____________________________________________ #vsco #vscocam #birdlover #bird #ptaki #gatunki #dzikanatura #wildandfree #wildness #wildgirl #slowpresso #nature #livefolk #liveauthentic #mrsostrovia #ilustracje #akwarele #ptaki

A post shared by Paulina Ostrowska 🦌 (@mrsostrovia) on

FURSTY – DYLAN FURST

Fotograf i podróżnik. Znów dużo urzekającej natury w niebieskościach. Uwielbiam sarny w jego wydaniu!

A post shared by Dylan Furst (@fursty) on

WHATFORBREAKFAST – MARTA GREBER

Na koniec coś pysznego. Liczcie się jednak z tym, że gdy zobaczycie zdjęcia… będzie Wam szkoda zjadać to co podano 😉

Strawberry galette with a lot of chocolate and pistachios will rock your Friday. Or weekend which is almost here 👏

A post shared by Marta Greber (@whatforbreakfast) on


OSTATNIE WPISY:

Fotografia dla początkujących — Projekt 365 i podsumowanie po 4 miesiącach

Nowa nazwa, plany blogowe i świadome fotograficzne początki!


Łapcie to co się Wam podoba i do następnego!
 • Bardzo, ale to bardzo cieszę się, że Cię odkryłam. Naprawdę poczułam chwilę spokoju 🙂 Będę zaglądała częściej, to jest pewne!

  • Nawet nie wiesz jak miło usłyszeć takie słowa 😊 będę na Ciebie czekać😘 ściskam!

 • Dominik

  Cudowna baza <3

 • ja ostatnio założyłam instagrama i sama nie wiem, czy podoba mi się używanie tego kanału. chyba potrzebuję jeszcze trochę czasu, żeby się wdrożyć i zbudować naprawdę ciekawy profil.

 • Dziennik Fotograficzny

  Ja także instagrama założyłam nie dawno i też jestem pod jego wrażeniem ile inspiracji i cudownych fotografii można tam znaleźć.
  Świetny blog! Naprawdę daje motywację, na pewno będę tutaj zaglądać. 🙂

 • Dziennik Fotograficzny

  Ja także założyłam nie dawno instagrama i też jestem pod jego wrażeniem
  ile inspiracji i cudownych fotografii można tam znaleźć.
  Świetny blog! Naprawdę daje motywację, na pewno będę tutaj zaglądać. 🙂

 • Zacisze Lenki

  Ja na razie skutecznie bronię się przed instagramem, bo podejrzewam, że uzależnia.

 • Jola Drankowska

  Przepiękne, największe wrażenie zrobiło na mnie te pierwsze, zapiera dech w piersiach, a rzadko zdjęcia wzbudzają we mnie emocje 🙂