Kilka nowych inspiracji, czyli o tych, którym się chce, czasie wolnym i spełnianiu marzeń!

Dziś znów kilka nowych inspiracji. Mam nadzieję, że ustawią Was za warkoczyk do pionu i pobudzą do działania. Nie marnujcie czasu, działajcie i spełniajcie marzenia. W wolnej chwili rysujcie i koniecznie polubcie poniedziałki! 

Rozwój osobisty

Porozwojowe bezeceństwa ( blog Dopracowani)

Strona wspaniałej Magdy, pełnej energii do podbijania świata i otwartości na drugiego człowieka. Ale uwaga! Jeśli raz wejdziecie to od razu przepadniecie!
Ostatni wspaniały wpis prawi o tym, że w życiu możesz chcieć żyć lepiej, pełniej, więcej wiedzieć… albo i nie. Wybór należy do Ciebie. Sprawdźcie koniecznie!

Lubię poniedziałki i Ciebie też do tego zachęcam ( blog Ania Ulanicka)

Kolejne miejsce, gdzie przepadniecie! Ania robi cudnie naturalne zdjęcia, a jej wpis z końca marca o poniedziałkach skradł moje serce. Napisany przyjemnym językiem, czytelny i inspirujący.
Czego chcieć więcej? Polub poniedziałki!

Nie mów o tym, co kochasz robić ( blog Pineap)

Na Hanię wpadłam zupełnie przypadkiem. Od razu wyczułam jej wrażliwość, chyba podobną do mojej i bardzo we mnie uderzającą. Wpadłam po uszy, jak zakochana.
Wpis, który powyżej podsyłam Wam daje kopa do działania. Jeśli szukacie motywacji to wskakujcie do Hani, niezły z niej ananas.

Czas wolny

Naucz się rysować ( blog Worqshop)

Do Kasi zaglądam dość regularnie, a jakimś cudem umknął mi wpis o wyzwaniu rysunkowym. Ja do rysowania mam dwie lewe ręce i podjęłam się już podobnego wyzwania fotograficznego, ale może ktoś się z Was zdecyduje. Zawsze warto spróbować:) Na blogu Kasi przeczytacie historię Faba. Koniecznie zobaczcie co dało mu wyzwanie rysowania codziennie, przez 366 dni!

5 rzeczy, których nie robię by mieć więcej czasu ( blog Jest Rudo)

Bardzo przyjemny i wbrew pozorom ważny wpis o rezygnacji.  Natalia jest fajną babeczką i podobnie jak ja ( no w końcu!) nie poświęca czasu na… prasowanie. Na bloga zaglądam zwykle po wpisy fotograficzne, ale te życiowe też lubię. Poza tym dziewczyna idzie jak burza 🙂
Na co Wy nie poświęcacie czasu, by zyskać go na inne przyjemności?
P.S. Wiecie, że zdjęcie w nagłówku wykonała Natalia?

PODCAST

Majka Jeżowska “Nie boję się być szczęśliwa” ( podcast Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko)

Teraz patrzcie! A raczej słuchajcie, bo podsyłam Wam rozmowę z moją ( i Waszą pewnie też) najulubieńszą wokalistką z lat dziecięcych. W wywiadzie o tym, dlaczego śpiewa repertuar dla dzieci, trochę o pewności siebie i wiary w to co robi, a także spełnianiu marzeń. Cudowna kobieta, wspaniały wywiad. Klikajcie i cieszcie uszy!

 

  • Ojej ślicznie, pięknie, najcudowniej. Dziękuję za polecenie <3

  • Asiu, dziękuję serdecznie za wzmiankę! <3 Cieszę się, że spodobał Ci się ten wpis, tym bardziej, że zrobiłam go bardzo spontanicznie. 😀

    • Czasem spontan najlepszy! 😊 pozdrówka