Kilka nowych inspiracji

Cześć! Dziś pierwszy post z cyklu Kilka nowych inspiracji, który będzie się pojawiał na moim blogu. Dziś trochę o makijażu, fotografii, odkrywaniu celu i sposobach na życie. Miłej lektury!


ROZWÓJ OSOBISTY

Lepiej teraz. Wywiad z Radkiem Budnickim (podcast z Near Perfect Performance)

Kiedy słuchałam rozmowy Dominika i Radka przy obiedzie mój mąż stwierdził: “Fajnie chłopaki gadają”. Miał rację, bo wywiad podejmuje bliskie mi tematy, m. in. jak Radek porzucił dotychczasowe życie, zafascynował się minimalizmem i wiele innych ciekawostek. Polecam!

Czy wiesz czego chcesz? Odkrywanie swojej wizji (podcast z Po nitce Ariadny)

Kolejny warty wysłuchania podcast o poszukiwaniu swojej drogi i określaniu celu tak, by stał się on bardziej realny.

Zawodowe dziewczyny: makijażystka. Wywiad z Klaudią Kopacz ( blog Style Digger)

Jeśli zastanawia Was jak wygląda praca makijażystki i czy jest to coś dla Was to wskakujcie do Asi. Pojawił się tam interesujący i bardzo obszerny wywiad z Klaudią, która zajmuje się makijażem. Skąd się uczyć? Czy można się nauczyć malowania z youtube? Jakie umiejętności są potrzebne?

 

CZAS WOLNY

8 stron z dźwiękami do pracy i relaksu (blog One Little Smile)

Coś czego mi trzeba było. Ostatnio mam problem z wyłączeniem się i wyciszeniem, a odgłos spadających kropli deszczu działa na mnie bardzo kojąco. Achhhh!

Foto poradnik: fotografia FLAT LAY. Jak robię zdjęcia w perspektywie “z lotu ptaka”? (blog Design your life)

Jako, że czekam na dzień, kiedy moje fotografie mnie w końcu zadowolą to interesują mnie takie wpisy. Może ktoś z Was też znajdzie kilka cennych rad dla siebie?

12 bezpłatnych eleganckich fontów ( blog Mavelo)

Jeśli poszukujecie eleganckiego kroju to koniecznie zajrzyjcie do Mavelo. Ma z tej serii kilka inspirujących zestawień. Myślę, że znajdziecie coś dla siebie. Tu podrzucam eleganckie.

 

I jak, złapaliście coś dla siebie? 🙂

  • Ale się cieszę, że podobała sie Wam nasza rozmowa! Dzięki za wspomnienie o niej.:)

    • Witaj w moich skromnych progach 🙂 Nie przesłuchałam jeszcze wszystkich, ale większość podcastów od Ciebie jest naprawdę motywujących 🙂 to ja dziękuję 🙂

  • alexanderkowo.pl

    Super jest u Ciebie! Zostaje 🙂

    • Naj naj najserdeczniej zapraszam 😊

  • Poradnik od Aliny z designyourlife.pl jest naprawdę świetny! Niby to kolejny poradnik o fotografii flat lay, a jednak można znaleźć w nim sporo ciekawych, praktycznych porad, podanych w prosty sposób.